Serie A

Interi dhe Sassuolo gjejnë dakordësinë për Politanon

Mediat italiane shkruajnë se Interi dhe Sassuolo kanë arritur një marrëveshje për transferimin e Matteo Politanos në Milano. Pas një takimi të zhvilluar mes përfaqësuesve të dy klubeve, është rënë dakord që 24-vjeçari të kalojë në “San Siro” në formë huazimi, me të drejtë blerje për rreth 25 milionë euro. Gjithashtu të përfshirë në këtë operacion janë edhe lojtarët e rinj të Interit, mesfushori Gabriele Zappa dhe qendërmbrojtësi Davide Merola. Politano zhvilloi një sezon mjaft të mirë te Sassuolo, ndërkohë që për të ka patur interes nga shumë ekipe, jo vetëm në Seria A.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency