Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Interi harron Frattesin, por korrigjon shpejt gabimin

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre të pankinës.

Natyrisht menjëherë u krijua ideja e ndonëj dëmtimi të mundshëm që mund ta kishte ndalur, megjithatë shumë shpejt zikaltrit korrigjuan gjithçka, duke përditësuar listën në protokollin zyrtar dhe përfshirë emrin e Frattesit mes futbollistëve të pankinës.

Lexo edhe:

Mesfushori italian u transferua te zikaltrit vetëm në verë dhe po bën mjaft mirë, ndonëse pjesën dërrmuese të ndeshjeve i ka nisur nga pankina, për të zëvendësuar më pas si Barellën, ashtu edhe Mkhitaryan.

Lajme të tjera

Francë

Historia mes Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë. Trajneri Luis Enrique, vendosi ta zëvendësonte sulmuesin në minutën...

La Liga

Emmanuel Petit dha një intervistë për mediat spanjolle, ku mes çështjeve të ndryshme trajtoi edhe mbërritjen e pritshme të Kylian Mbappe te Reali i...

Featured

Rey Manaj është duke kaluar një nga momentet e tij më të mira bë karrierë. Sulmuesi shqiptar ka gjetur këtë të dielë golin e...

Bundesliga

Granit Xhaka gjen golin me fanellën e Bayer Leverkusen. Në ndeshjen e kampionatit gjerman, mesfushori me origjinë shqiptare realizoi një gol maft të bukur...