Merkato

Interi këmbëngul për Nicolas Gonzalez, Di Marian e ri

Interi duket se ka gjetur parajsën në futbollin argjentinas. Pas Lautaro Martinez, zikaltrit tentojnë një tjetër goditje, kësaj radhe të talentit Nicolas Gonzalez, sulmuesit të Argentinos Juniors, i cili konsiderohet edhe si një Di Maria i ri. 20-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2020 me klubin dhe këtë sezon ka shënuar 7 gola në 22 ndeshje në kampionat. Oferta e parë e Interit prej 6 milionë eurosh është refuzuar. Ausilio insiston ta afrojë sulmuesin këtë vit për ta përshtatur me futbollin italian dhe me 10 milionë euro gjasat janë që operacioni të mbyllet në favor të zikaltërve.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top