Merkato

Interi kërkon të blindojë edhe krahun e majtë, Emerson Palmieri i përzgjedhuri i Contes!

Interi ka bërë goditjen më të bujshme deri më tani, teksa ka firmosur me Achraf Hakimin për 40 milionë euro + 5 milionë në formë bonusesh. Gjithsesi, zikaltrit nuk kanë ndërmend të ndalen dhe tashmë sytë i kanë hedhur nga Chelsea, ku synojnë Emerson Palmierin. Sipas mediave në Itali, bisedimet e para kanë nisur dhe shumë shpejt pritet që mes dy klubeve të ketë edhe një marrëveshje. Për Emerson do të ishte një rikthim në Itali, ku edhe spikati me fanellën e Romës, përpara se të kalonte te Chelsea në janar të vitit 2018 për 20 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency