Merkato

Interi mendon për krahët, arrin marrëveshjen me lojtarit e Eintrachtit

Pasi lamtumirës së Contes dhe emërimit të Simone Inzaghit trajner, Interi tani duhet ta kthejë vëmendjen nga merkatoja. Sipas informacioneve që japin mediet italiane, priten zhvillime të rëndësishme në hyrje për përforcimin e krahut të majtë.

Mësohet se zikaltrit kanë arritur marrëveshjen me Filip Kostic, anësor 28-vjeçar serb, aktualisht pjesë e Eintrachtit të Frankfurtit, futbollist që e mbylli sezonin me katër gola dhe 17 asiste në Bundesligë.

Kostoja e kartonit do të tij vlerësohet nga 20 deri 25 milionë euro dhe paratë për shërbimet e këtij lojtari do të sigurohen nga shitja e Achraf Hakimit. Për marokenin, pas interesimit të PSG-së, është shfaqur edhe Chelsea e tashmë drejtuesit e Interit po fërkojnë duart për ankandin e nisur.

Kostic është një profil shumë i mirëpritur për Inzaghin, një lojtar përsosur për të luajtur në të majtë në rreshtimin 3-5-2, aq shumë të pëlqyer nga ish-trajneri i Lazios.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency