Serie A

Interi në ankth, D’Ambrosio pozitiv me Covid-19!

Pas temperaturës dhe momenteve të ankthit ka ardhur edhe përgjigjia e tamponit për Danilo D’Amrbosion. Mbrojtësi i Interit ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe është karantinuar menjëherë, duke u shkëputur nga pjesa tjetër e skuadrës. D’Amrbosio ndjeu shqetësime që pas sfidës ndaj Torinos dhe shkaku ka qenë pikërisht infektimi me koronavirus. Tashmë të gjithë futbollistët do t’u nënshtrohen tamponëve, ndërkoë që D’Ambrosio do të humbasë ndeshjen e ardhshme në kampionat ndaj Sassuolos ndërkohë që mund të përfitojë nga ndalesa e kombëtareve për t’u kthyer në dispozicion të Contes në fillim të muajit prill.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency