Serie A

Interi në zi, ndahet nga jeta babai i Joao Marios

Të enjten dhe të dielën Interi do të luajë dy sfida vërtetë të rëndësishme sa u përket objektivave sezonalë, pasi do të përballet me Eintrachtin e Frankfurtit në ndeshjen e kthimit të Europa League, por edhe në derbin e Madonninës.

Trajneri Luciano Spalletti po përballet me një emergjencë totale në skuadër, pasi një pjesë e mirë e titullarëve janë të dëmtuar, ndërsa së fundi është shtuar edhe rasti Icardi, me kapitenin që prej më tepër se një muaji, nuk stërvitet me ekipin.

Së fundi një lajm i keq ka goditur ambientin zikaltër, pasi nga Portugalia janë njoftuar se ka ndërruar jetë babai i mesfushorit Joao Mario. Klubi zikaltër ka shprehur ngushëllimet ndaj mesfushorit portugez dhe familjes së tij, nëpërmjet një reagimi zyrtar në rrjetet sociale.

Joao Mario nuk është në Listën e UEFA-s dhe nuk mund të luajë në ndeshjen ndaj Frankfurtit, por tani në dyshim mbetet edhe prezenca e tij në derbin ndaj Milanit, ku ishte parashikuar të luajë nga minuta e parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency