Merkato

Interi pëlqen talentin e Gladbachut, por ka shumë konkurrencë

Interi hedh sytë nga Bundesliga për të përforcuar mesfushën. Sipas medieve gjermane, zikaltrit janë vënë në ndjekje të talentit të Borussia Moenchengladbach, Denis Zakaria.

Për të arritur te 22-vjeçari, klubi italian duhet të derdhë në arkat e skuadrës gjermane shumën e 50 milionë eurove, shifër që konsiderohet  disi e lartë nga zikaltrit, por drejtueit e klubit të Bundesligës nuk pranojnë ulje.

Për kartonin e zviceranit janë në garë gjithashtu edhe emra të tjerë të mëdhenj si Bayern Munich, Borussia Dortmund, Manchester United dhe Tottenham, çka e bën edhe më të vështirë rrugën e italianëve për të arritur te futbollisti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency