Merkato

Interi pranë blerjes së portierit brazilian, do ta huazojë te Chievo

Drejtuesit e Interit kanë mbajtur një takim sot me homologët e tyre te Chievo, ku në qendër të bisedimeve ka qenë bashkëpunimi mes klubeve në merkato.

Bëhet fjalë për talentin brazilian të portës, Gabriel Brazao, të cilin Interi kërkon ta blejë menjëherë nga Corinthias, për ta çuar më pas te klubi veronez.

Mediat italiane raportojnë se klubi zikaltër i ka ofruar bashkë-blerjen Chievos dhe huazimin e 19-vjeçarit për të paktën 2 sezone në Verona.

Interi prej kohësh po kërkon për një zëvendësues të Samir Handanoviç dhe Brazao është për momentin në qendër të planeve, ndërsa plani i huazimit te Chievo, duket i njëjtë me atë të Julio Cesar, një tjetër brazilian që bëri historinë në katërkëndëshin e zikaltërve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency