Serie A

Interi prezanton fanellën e tretë, evidenton triumfet e mëdha (Foto)

Interi ka prezantuar edhe fanellën e tretë për sezonin 2019-2020, e cila është e zezë, me detajet si logoja e sponsorit apo vijat në krah, të verdha, ndërsa sipas përshkrimit të klubit, është e frymëzuar nga sukseset në të kaluarën.

Kjo fanellë përmban elementë të fanellave të vitit 1998, kur Interi fitoi Kupën UEFA në finalen ndaj Lazios në Paris dhe të sezonit 2009-2010, kur zikaltrit fituan gjithçka në Itali dhe Europë.

Fanella e re përmban edhe elementë të modës së viteve ’90, të cilat zikaltrit i kanë përfshirë në shenjë mirënjohjeje për partneritetin e gjatë me kompaninë e prodhimit të gomave “Pirelli”.

Vlen të theksohet se bluza e tretë e zikaltërve do të përurohet mbrëmjen e 17 shtatorit në “San Siro”, kur Interi të luajë ndeshjen e parë në fazën e grupeve të Champions Leagues, përballë çekëve të Spartës së Pragës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency