Serie A

Interi “shënjestron” Joachim Andersen për përforcimin e mbrojtjes

Interi po bën mirë këtë sezon dhe një nga pikat më të forta të zikaltërve është mbrojtja, por sipas zërave më të fundit ky repart mund të preket nga ndryshime që në merkaton e janarit. Joao Miranda tentohet nga Sevilla, që ka hyrë në bisedime me brazilianin, ndërsa Ausilio ka identifikuar pasuesin e tij tek Interi. Ashtu si Skriniar, edhe përforcimi tjetër pritet të vijë nga Sampdoria, me të riun Joachim Andersen që po impresionon dhe ka tërhequr vëmendjen e zikaltërve. Kërkesa e Sampdorias është 25-30 milionë euro, por Interi mund të përfshijë një nga talentet e ekipit të të rinjve për të arritur në një akord që kënaq të gjitha palët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency