Serie A

Interi thërret Wandën për takim, diskutohet rinovimi i kapitenit

Pas polemikave të shumta në distancë, mes Wanda Narës dhe drejtuesve të Interit, në lidhje me rinovimin e kontratës së kapitenit Mauro Icardi, duket se zikaltrit kanë vendosur të kalojnë në hapa konkretë.

Sipas raportimeve të mediave italiane, Marotta dhe Ausilio kanë kontaktuar menaxheren dhe bashkëshorten e sulmuesit argjentinas, për të folur nga afër për mundësitë e rinovimit dhe shifrat e reja të kontratës.

Gjithsesi paraprakisht drejtuesit e Interit kanë ndërmend vetëm të matin pulsin e Wandës dhe kapitenit, për të parë fillimisht pretendimet e tyre dhe vetëm më pas, pritet të formulojnë një ofertë zyrtare, që gjithsesi nuk pritet të kalojë pagën prej 8 milionë eurosh në vit.

Vlen të theksohet se kontrata e Icardit me Interin, aktualisht ka një klauzolë prishjeje vetëm për periudhën 1-15 Korrik, vetëm për shumën e 110 milionë dhe vetëm për klubet jo italiane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency