Serie A

Interi zgjedh pasuesin e Lautaros, “çelësi” mund të jetë Icardi!

Bisedimet mes Barcelonës dhe Interit për kalimin e Lautaro Martinez në Camp Nou vazhdojnë pa u ndalur. Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat që do t’u shtohen parave cash për të mbyllur me sukses këtë operacion  merkatoje edhe pse Interi për momentin nuk lëshon pe. Emrat e Vidal dhe Junior Firpo janë ata që për momentin kanë më shumë mundësi të kalojnë në radhët e skuadrës zikaltër. Dëshira e sulmuesit argjentinas për të luajtur me Lionel Messin e bën të komplikuar qëndrimin e numrit 10 te Interi.

Antonio Conte gjithsesi e ka evidentuar zëvendësuesin e talentit argjentinas dhe në pamundësi për të firmosur me Dries Mertens i cili do të firmosë me Napolin, i përzgjedhuri është Edinson Cavani. Por celësi për të shkuar te sulmuesi uruguaian është Mauro Icardi. Paris Saint Germain dëshiron ta mbajë në skuadër por për shkak të krizës nga COVID-19, nuk ka ndërmend të paguajë 70 milionë eurot për të cilat kishte rënë dakort me zikaltrit një vit më parë. Por një ulje e çmimit të kartonit të Icardit mund të favorizojë Interin për të marrë në San Siro Cavanin. Gjithsesi problem për të mbrritur te El Matador do të jetë paga e lartë që ai fiton te PSG, plot 12 milionë euro në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency