Kombëtare

“International Memorial Tournament”/ Shqipëria U-19 përballë Realit dhe Dinamos së Zgrebit

Shqipëria U-19, e drejtuar nga trajneri Nevil Dede, do të marrë pjesë në “International Memorial Tournament” që do të zhvillohet në Zagreb nga data 8 deri në 11 gusht. Në këtë edicion të 17-të të këtij kompeticioni do të marrin pjesë 8 skuadra të ndara në 2 grupe, A dhe B.

19-vjeçarët kuqezi janë shortuar në Grupin A së bashku me Dinamo Zagrebin, Real Madridin dhe Olimpija Ljubjanën. Grupi B përbëhet nga Kroacia U-19, Fejnordi, Grasshopers dhe japonezët e Cerezo Osakas.

Shqipëria do të debutojë në këtë turne kundër Real Madridit në datën 8 gusht, duke filluar nga ora 16:30. Ditën e dytë, më 9 gusht do të përballet me Dinamo Zagrebin, me ndeshjen që fillon në orën 18:15. Faza në grupe mbyllet më 10 gusht me ndeshjen kundër sllovenëve të Olimpija Ljubjanës, po në orën 18:15. Ditën e diel, në datë 11 gusht, do zhvillohen ndeshjet finale.

Trajneri Dede do ta grumbullojë skuadrën në Shkodër në datë 4 gusht, ku do të zhvillojë dy seanca stërvitore, për të udhëtuar më datë 6, në mëngjes, drejt Kroacisë, ku do të zhvillojë edhe dy seanca të tjera përpara fillimit të turneut.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency