Kupa e Italise

Inzaghi: Herët të mendojmë për Interin, duam të fitojmë Kupën

Lazio do të presë Fiorentinën në ‘Olimpico’, nesër në mbrëmje, në çerekfinalen e parë të Kupës së Italisë. Bardhekaltrit janë totalisht të përqendruar te ky takim dhe këtë e konfirmon edhe tekniku Inzaghi.

Në intervistën e prag-ndeshjes, trajneri i kryeqytetasve pranoi se Kupa është një nga objektivat e Lazios, duke parë që kampionati është shumë i vështirë. Në fundjavë, Lazio e mbyll 2017-ën, me sfidën ndaj Interit në ‘San Siro’, por Inzaghi bën thirrje për përqendrim te takimi i Kupës, duke u shprehur se ka kohë për sfidën e Milanos.

“Kemi punuar mirë dhe kemi rikuperuar disa lojtarë të rëndësishëm, si Felippe Anderson apo Luis Nani. Jemi gati dhe të përqendruar të sfida e Kupës, pasi është një trofe të cilin do tentojmë sërish ta fitojmë. Në fundjavë na pret Interi, por ka kohë për atë sfidë, pasi më i rëndësishëm është gjithmonë takimi i radhës. Ndaj Fiorentinës nuk do të kursehemi, pasi në fushë do të zbresin ata që janë më në formë”, u shpreh Inzaghi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency