Kupa e Italise

Inzaghi: Jemi pranë finales, japim gjithçka ndaj Milanit

Të mërkurën në mbrëmje do të zhvillohet gjysmëfinalja e kthimit të Kupës së Italisë, mes Lazios dhe Milanit, në ‘Olimpico’, pasi ndeshja e parë përfundoi në barazim 0-0 në Milano.

Fundjava ka rezervuar një tjetër takim delikat për Lazion, ndaj Juventusit për kampionat, por Simone Inzaghi shprehet i bindur se skuadra është e përqendruar plotësisht te ndeshja e Kupës.

“Jemi vetëm 90 minuta larg finales dhe duam ta luajmë në mënyrën më të mirë të mundshme këtë ndeshje, për të synuar fitimin e trofeut. Nuk kemi ndërmend të rezervohemi për ndeshjen e të shtunës, pasi në kampionat ka edhe shumë ndeshje akoma, ndërsa këtu jemi shumë pranë finales. Shpresoj që të kemi mbështetjen e sa më shumë tifozëve nesër, për të shfrytëzuar faktorin fushë”, u shpreh Inzaghi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency