Serie A

Inzaghi pas derbit: Jemi të padëshiruar në zonën Champions, por do të luftojmë deri në fund

Ishte një Simone Inzaghi plot krenari ai që komentoi paraqitjen e Lazios në derbin e barazuar pa gola ndaj Romës. Edhe pse verdhekuqtë u ndal në dy raste njëherë nga shtylla dhe njëherë nga traversa, Inzaghi deklaroi se edhe bardhekaltrit ishin shumë pranë fitores pasi ishin gjithmonë në lojë, por jo shumë të kthjellët në finalizim edhe pse me pak fat Lazio mund të fitonte. I pyetur nëse Lazio e ka hedhur pas shpatullave eliminim nga Europa League, Inzaghi theksoi se një sezon i shkëlqyer nuk mund të hidhet në koshin plerave për vetëm disa minuta të dobëta të një ndeshjeje të çmendur. Lazio aktualisht pozicionohet në vendin e 4-ët, pozicion që të kualifikon në Champions League sezonin e ardhshëm teksa po rivalizon fort me Romën dhe Interin, por për Inzhagin në këtë farë, bardhekaltrit janë skuadra e padishëriruar pasi të gjithë duan që në Champions, të kualifikohen Roma dhe Interi, edhe pse trajneri i kryeqytetasve shtoi se Lazio do të luftojë fort deri në fund për të kapur Champions-in.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency