Futboll

Irani zgjedh pasuesin e Queiroz, është një belg!

Marc Wilmots rinis gjithçka nga Irani. Ish-trajneri i Belgjikës është zyrtarizuar si pasuesi i Carlos Querioz në përfaqësuesen aziatike. Irani kishte mbetur pa trajneri që pas përfundimit të Kupës së Azisë pasi Quieroz pranoi ofertën për të marrë drejtimin e Kolumbisë. Megjithatë drejtuesit e Federatës Iraniane të Futbollit ia kanë besuar sërish një emri shumë të njohur stolin e skuadrës kombëtare. Sipas mediave iraniane kontrata e Wilmots me Iranin do të zgjasë deri në përfundim të Botërorit Katar 2022 me belgun që do të përfitojë 1,2 milionë dollarë në sezon. Për 50-vjeçarin kjo me Iranin do të jetë eksperienca e tretë në krye të një skuadre përfaqësuese pas aventurës 4-vjeçare me Belgjikën dhe përvojës së shkurtër me Bregun e Fildishtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency