Basketboll

Irving snobon Lakers, transferohet te Brooklyn Nets

Kyrie Irving nuk do t’i bashkohet Lebron James-it në Los Angeles, por do të vijojë karrierën tij në New York, të paktën drejt këtij përfundimi duket se po mbërrijnë palët. Organizatori që ka mbyllur gjithçka me Bostonin është drejt konkludimit të bisedimeve me Brooklyn Nets. Marrëveshja ende nuk është konkretizuar, por sipas mediave amerikane 27-vjeçari dhe drejtuesit e Nets janë optimistë për mbyllljen e akordit, i cili parashikon një kontratë 4-vjeçare nga e cila Irving do të përfitojë gjithsej 141 milion dollarë.

Basketbollisti i cili ka qënë 6 herë pjesë  e All Star Game e mbylli sezonin e fundit me Celtics duke rregjistruar nje mesatare prej 23.8 pikësh të realizuara, 6.9 pasime vendimtare dhe 7 topa të kapur në tabelë. Nëse gjithcka merr përmasa zyrtare atëherë Brooklyn do të kryente hapin e parë të madh drejt ndërtimit të një skuadre pretendte, kujtojmë që Irving ishte vendimtar në titullin e parë historik që Cleveland Cavaliers fituan në vitin 2016, ndërkohë që Nets përveçse Irving janë në garë për të nënshkruar me një tjetër superstar si Kevin Durant.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency