La Liga

Isco largohet nga Reali nëse qëndron Zidane

Isco është gati të largohet nga Real Madrid, nëse Zinedine Zidane vazhdon të qëndrojë në krye të Los Blancos edhe në sezonin e ardhshëm. Lojtari nuk aktivizohet rregullisht nga trajneri francez dhe kjo ka ndikur edhe në raportin direkt mes tyre, i cili së fundmi është krisur. Sipas gazetes spanjolle “AS”, ku lajm duket se ka kënaqur Juventusin që është gati të hidhet në sulm për kartonin e spanjollit.

To Top