Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

 Isco me të vjella, la fushën pas pjesës së parë

Në takimin mes Realit të Madridit dhe Valencias, Zinedine Zidane vendosi të Iscon me kroatin Kovacic, vendim që u mor jo për arsye taktike por për shkak të gjendjes shëndetësore të mesfushorit, i cili e ka patur të pamundur ta vijonte lojën prej të vjellave.

Lajme të tjera

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Premier League

Nga Aston Villa te Aston Villa. Armando Broja rikthehet në fushë pas plot 287 ditësh, teksa trajneri Pochettino i besoi pak më shumë se...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...