Futboll

Ish-futbollisti i famshëm jep lajmin e trishtë

Pas disa shkrimeve të revistës “Chi”, ku u zbulua shtatzënia e balerinës së njohur italiane, Costanza Caracciolo, ka ardhur një lajm jo i mirë.

Ish-velina dhe bashkëshorti i saj, futbollisti i njohur Christian Vieri kanë humbur fëmijën e tyre të parë.

Çifti kë bërë një deklaratë ku është shprehur: “Me dhembje na duhet t’u themi stop zërave, që po qarkullojnë në media të ndryshme në lidhje me shtatzëninë e mundshme. Fatkeqësisht, fati ka vendosur që nuk është tani koha të kemi një fëmijë. U kërkojmë të gjithëve të na kuptojnë dhe të respektojnë këtë moment delikatë të jetës tonë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency