Gossip

Ish-i i Balotellit dhe Moggit e mbyll me futbollin, “godet” zemrën e sipërmarrësit të famshëm

Raffaella Fico e mbyll me futbollin. Pas romancave me Mario Balotellin dhe Alessandro Moggin, bukuroshja italiane duket se ka kthyer faqe e ka gjetur dashurinë e re.

Ajo është fotografuar nga paparacët në  shoqërinë se sipërmarrësit nga Firence, Giulio Fratini, trashëgimtar i një familjeje të njohur dhe të pasur (i ati është pronar i një rrjeti hotelesh luksoze).

Fotot e siguruara tregojnë Raffaellan duke u puthur dhe në krahët e Fratinit, i cili ka koleksionin më të madh të orëve në botë me plot 2 mijë ekzemplarë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency