Gossip

Ish-i i Bobo Vierit: Burrat shfrytëzojnë pushtetin e paranë, gratë bukurinë

“Oferta është më e lartë se kërkesa. Ka vajza që janë gati të shkojnë në shtrat për të arritur atë që duan. Nëse është e vërtetë që burrat shfrytëzojnë pushtetin dhe paranë, është po kaq e vërtetë që vajzat shfrytëzojnë bukurinë për të përmbushur ëndrrat e tyre.”

Kështu shprehet Elisabetta Canalis, ish-bashkëshortja e “Bobo” Vierit, por edhe e aktorit të madh Goerge Clooney, në një intervistë për të përjavshem “Oggi”.

Ish-velina e “Striscia la Notizia” e dha këtë deklaratë në kulmin e akuzave për përdhunim ndaj Cristiano Ronaldo. Bukuroshja italiane në njëfarë mënyrë pranon se realiteti është i tillë; si meshkujt dhe femrat përdorin “armët” e tyre më të forta për joshje, kështu që dikush nuk duhet të bëjë viktimën kur gjithçka e ka bërë me vetëdije për qëllime të qarta.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency