Futboll

Ish mbrojtësi i Bayernit rikthehet në Brazil, nënshkruan me Flamengon

Pas 14 sezonesh karrierë në Europë, ku veshi fanellat e Schalke 04, Genoas dhe Bayern Munchen, mbrojtësi brazilian Rtafinhga është rikthyer në atdhe.

Në fund të sezonit atij i përfundoi kontrata me bavarezët, ndërsa tashmë në moshën 33-vjeçare, vendosi të vijojë karrierën në Brazil, duke firmosur me skaudrën e Flamengos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency