Serie B

Ish mbrojtësi i Milanit ulet në stolin e Perugias, synon ngjitjen në Serinë A

Ish mbrojtësi i madh italian i Milanit, Alessandor Nesta është gati për të nisur një aventurë si trajner në Serinë B. Nga pasditja e sotme, atij i është besuar stoli i Perugias, skuadër që ka siguruar pjesëmarrjen në Play Off-in për t’u ngjitur në Serinë A.

Nesta do të zëvendësojë në pankinë Roberto Breda-n, që u shkarkua pas barazimit me Novarën, sfidë të cilën ish mbrojtësi i Milanit dhe Lazios e ndoqi nga tribuna.

Si mbrojtës Nesta ka regjistruar arritje të jashtëzakonshme, ndërsa si trajner ka vetëm një eksperiencë të shkurtër te Miami në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gjithsesi kjo është një mundësi e artë për të, që në fillim të aventurës së trajningut në atdheun e tij, të ngjitë Perugian në Serinë A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency