Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”, prezanton të dashurën e re (FOTO)

Ish-sulmuesi i Interit bën "supergol"
Ish-sulmuesi i Interit bën "supergol"

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka.

Futbollisti dhe modelja më e njohur e momentit nuk po e fshehin më dashurinë e tyre, teksa në rrjetet sociale po qarkullojnë me shpejtësi foto të të dyve, që duken më të dashuruar se kurrë.

Lexo edhe:

  1. VIDEO/ Stërvitje intensive, te Kombëtarja punojnë pa pushim për sfidën me Poloninë
  2. Momente gazmore/ Sylvinho s’i kursehet Abrashit, “hakmerret” Cikalleshi (VIDEO)
  3. VIDEO/ Messi del për darkë, çmenduri çfarë bëhet jashtë restorantit në Buenos Aries
  4. “Divorcohen” Tottenham-Conte, mungon vetëm zyrtarizimi

Ish-sulmuesi i Interit po kalon një periudhë mjaft të mirë te Sassuolo, megjithatë duket se bjellorusia Darya Lapushka, e njohur si Dashka, është “goli më i bukur” i karrierës.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...