Merkato

Ish-sulmuesi Milanit drejt Turqisë për 15 milionë Euro

E ardhmja e Nikola Kalinicit mund të jetë në Turqi. Performanca e lojtarit me fanellën e “Los Colchoneros”, nuk ka qënë ajo që pritej dhe për këtë drejtuesit e klubit e kanë nxjerrë në merkato kroatin.

Këtë sezon 31-vjeçari është aktivizuar 17 herë dhe ka shënuar vetëm 2 gola, shumë larg pritshmërive të tij. Sipas medieve spanjolle, pavarësisht situatës së vështirë që po kalon në Spanjë, ekipi i Fenerbahce është gati të shpenzojë 15 milionë euro për kartonin e futbollistit, shumë që më parë kanë shpenzuar edhe spanjollët për ta marrë lojtarin nga Milani. Me këmbënguljen e trajnerit të ekipit turk, Yanal, dhe me shumën e ofruar, spanjollët janë gati ta lënë të lire Kalinic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency