Eredivisie

Ish trajneri i Holandës zëvendëson Jaap Stam në pankinën e Feyenoord

Ish trajneri i Holandës, Dick Advocaat është emëruar trajner i Feyenoordit mbrëmjen e sotme, duke marrë kështu vendin e lënë bosh nga Jaap Stam, që dha dorëheqjen menjëherë pasi skuadra humbi thellë 4-0 ndaj Ajaxit.

Lajmi është dhënë nga vetë drejtuesit e Feyenoordit, që në një deklaratë për mediat njoftuan se me 73-vjeçarin kanë nënshkruar një kontratë të vlefshme deri në fund të këtij sezoni dhe vetëm më pas do të vendoset për vazhdimësinë.

Feyenoordi i bëri një nisje mjaft të keqe kampionatit me Jaap Stam, duke grumbulluar vetëm 14 pikë, 15 më pak se Ajaxi kryesues, ndërsa aktualisht skuadra renditet në vendin e 12 me plot 9 pikë më pak se zona Champions.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency