Serie B

Ish-trajneri i Italisë do Memushajn te skuadra e tij

Ledian Memushaj mund të ndërrojë skuadër në merkaton e kësaj vere por gjasat janë që mesfushori i kombëtares shqiptare të mbetet në Serie B. Memushaj kërkohet me ngulm nga skuadra Salernitana e Claudio Lotitos që ka në stol një emër shumë të njohur pikërisht ish-trajnerin e kombëtares italiane Giampiero Ventura. Ky i fundit e pëlqen sëtepërmi Memushajn dhe kërkon t’i dorëzojë çelësat e mesfushës së Salernitanës, por klubi nga Salerno për të bërë të vetin vlonjatin duhet të paraqitet me një ofertë financiare në zyrat e Pescarës pasi drejtuesit e skaudrës abruceze kërkojnë një shifër të majme për të linë të lirë Memushajn.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency