Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ish-volejbollistja zbulon propozimin pervers të Neymarit

Keyt Alves, ish-volejbollistja dhe tani modele e Onlyfans, gjatë një episodi të Big Brother-it brazilian zbuloi një prapaskenë pikante me Neymarin, “yllin” brazilian të PSG-së:

“E dini çfarë më tha? Mund të kishim organizuar një treshe me motrën time binjake”.

Propozim që, sigurisht, nuk është pranuar nga Keyt:

“Ai kishte gabuar për ne”.

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...