Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Ishi i Atalantës rikthehet në Serie A, sulmuesi pritet nesër në Monza

Alejandro “Papu” Gomez rikthehet në Itali. Sipas raportimeve të medieve italiane, argjentinasi, që në Serie A ka luajtur me Atalantën, tashmë do të veshë fanellën e Monzas.

Detajet e marrëveshjes mes palëve nuk dihen ende, por sulmuesi pritet të premten në qytetin e Monzas.

Lexo edhe: 

“Papu” aktualisht është lojtar i lirë, pas përfundimit të kontratës me Sevillan dhe te Monza kalon me parametra zero.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....