Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Ishte ideja e fansave, futbollistja hap llogari në Onlyfans

Një “yll” i ri i OnlyFans ka lindur në Meksikë. Kjo është futbollistja 23-vjeçare, Nikkole Teja, e cili ka luajtur për Necaxa në Ligën e Femrave MX. Me kërkesë të tifozëve të klubit ka vendosur të hapë një llogari në OnlyFans.

Skuadra e saj është e fundit u klasifikua në kampionat (Clausura) me zero pikë, me vetëm dy gola të shënuar dhe 19 të pësuar, ndaj kjo rrugë e re ekonomike mund të funksionojë më mirë për të.

Përveç kësaj, ajo siguron se e ka të sigurt audiencën, pasi fansat ishin ata që ia dhanë idenë.

“Sepse ma kërkoi publiku”, shkroi ajo në Instagramin e saj ditën kur hapi llogarinë në platformën me përmbajtje për të rritur.

Çmimi i një abonimi në llogarinë e saj Onlyfans është 17,50 dollarë, plus taksa. Ajo tashmë është bërë mjaft e famshme, duke kaluar 358 mijë ndjekës në Instagram.

Lexo edhe:

Kush është Nikkole Teja

Ai ka lindur në Uashington më 9 dhjetor 1999, duke luajtur si mesfushor gjithë karrierën e saj. Fillimisht ka luajtur për Seattle, përpara se të transferohej te Necaxa, por rezultatet e dobëta e bënë atë të ndërpresë kontratën në janar të këtij viti. Aktualisht është pa ekip.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....