Merkato

Ishte larguar nga Zaragoza, Shinji Kagawa përfundon në kampionatin grek

Shinji Kagawa (i lindur në Kobe, 1989) tashmë ka një ekip të ri. Ish-lojtari i Borussias së Dortmundit, Manchester Unidet, Beshiktashit dhe Zaragozës do ta vijojë karrierën në Greqi. 31-vjeçari ka firmosur me PAOK-un e Selanikut për një sezon e gjysmë, pra deri në verë të vitit 2022. Në njoftimin e klubit grek shkruhet:

“Në verën e vitit 2019 ai u largua nga Gjermania dhe udhëtoi drejt Spanjës, për të veshur fanellën e Real Zaragozas në kategorinë e dytë, ekip me të cilin u aktivizua në 34 ndeshje, shënoi katër gola dhe dha gjashtë asistime. Zaragoza nuk kishte mundësi për t’ia paguar pagën kështu që e la lojtar të lirë.”

Që kur u largua nga Real Zaragoza, në tetor, japonezi ka refuzuar të gjitha ofertat që i erdhën, pasi përparësia e tij ishte të vazhdonte të luante në Spanjë. PAOK-i është interesuar edhe më parë për futbollistin, që vetëm tani ka ndryshuar mendje, pasi nuk dëshiron të qëndrojë pa aktivitet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency