Futboll

Ishte në grumbullim me Italinë, edhe Pessina preket nga koronavirusi

Vijojnë të shtohen të prekurit me koronavirus nga grupi i futbollistëve që ishin në grumbullimin e kombëtares italiane gjatë muajit mars, pasi i fundit që ka rezultuar pozitiv, është mesfushori i Atalantës Matteo Pessina.

Lajmin e ka dhënë klubi bergamask nëpërmjet një komunikate zyrtare, ku sqaron se futbollisti është asimptomatik dhe është vendosur në izolim, teksa janë ndjekur edhe të gjithë procedurat e parashikuara në protokoll.

Pessina i shtohet listës së gjatë të të prekurve nga koronavirusi si Bonucci, Florenzi, Verratti, Grifo, Cragno, Bernardeschi e Sirigu, të cilët kanë rezultuar pozitivë më herët, ndërsa të prekur nga Covid-19 janë edhe një numër i madh i stafit teknik të Mancinit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency