Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Ishte objektiv i Realit, sulmuesi i Chelsea ka vendosur të luajë për rivalët e “bluve”

Kai Havertz një objektiv edhe i Real Madrid këtë merkato ka ndryshuar kurs dhe ka avancuar në bisedimet me Arsenal.

Sulmuesi ka dhënë dritën jeshile për transferimin e tij në pjesën tjetër të Londrës dhe të bashkohet me ekipin e Mikel Arteta-s.

Lexo edhe:

Mediet britanike kanë bërë me dije se lojtari dhe “topçinjtë” janë dakordësuar edhe për kushtet financiare dhe tani gjithçka do të varet nga drejtuesit e Chelsea.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...