La Liga

Ishte pranë Bayernit, por transferimi nuk u krye, flet Marc Roca

“Nuk jam i mërzitur”. Me këto fjalë Marc Roca, mesfushroi i Espanyol, komentoi transferimin e munguar në Bundesligë te Bayern Munich, që e kërkoi deri ditën e fundit të merkatos. 22-vjeçari deklaroi se nuk i vjen keq që nuk iu bashkua bavarezëve gjatë merkatos së verës, pasi në Spanjë ka familjen dhe njerëzit që e duan dhe për këtë nuk ndihet aspak i mërzitur. Ai deklaroi se do të vazhdojë të japë maksimumin për skuadrën e tij. Klubi nga Barcelona, nuk pranoi të ulte kërkesën prej 40 milionë eurosh të klauzolës së lojtarit, duke detyruar Byernin të tërhiqej nga “lufta” për futbollistin, për të cilin ofroi 18 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency