La Liga

Ishte pranë kalimit te United, Inaki Williams rinovon përjetë me Bilbaon

Ishte pranë kalimit te Manchester United për të zëvendësuar Romelu Lukakun që u transferua te Interi, por ky transferim nuk u realizua pasi koha ishte e pamjaftueshme për shkak se merkatoja në Angli u mbyll në 8 gusht. Gjithsesi Inaki Williams edhe pse nuk u bë dot pjesë e Manchester United nuk ka humbur kohë për të rinovuar kontratën me Athletic Bilbaon dhe çfarë rinovimi. 25-vjeçari ka zgjatur marrëveshjen e tij aktuale me baskët deri në 30 qershor të vitit 2028, një kontratë me kohëzgjatje 9-vjeçare që do të thotë se Inaki Williams nëse qëndron deri në fund të kontratës te Bilabo do të jetë 34 vjeç. Bilbao i ka vendosur dhe një klauzolë largimi sulmuesit spanjoll në rast interesi nga klube më të mëdha, që kap shifrën e 135 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency