Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

Ishte pranë nënshkrimit me Dritën, Josa tërhiqet për arsye familjare

Dështojmë bisedimet mes drejtuesve të Dritës së Gjilanit dhe trajnerit të mirënjohur shqiptar, Mirel Josa.

Kur gjithçka mendohej e mbyllur, paraditen e kësaj të enjteje, Josa ka kthyer përgjigje negative.

Arsyet, në fakt, nuk kanë të bëjnë aspak për mosarritjen e marrëveshjes për arsye financiare, por për shkaqet krejtësisht jashtë futbollit.

Lexo edhe: 

Mësohet se 59-vjeçari është tërhequr në momentin e fundit për arsye familjare.

Drejtuesit e Dritës mbeten në kërkim të një trajneri pas dorëheqjes së Arsim Thaçit.

 

 

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...