Kombëtare

Ismajli: Duhej t’i bënim faull Calhanoglusë, krahasimi me Canën nuk më tremb

Intervista e mbrojtësit Ardian Ismajli, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”.

Sa i zhgënjyer jeni për humbjen, në një ndeshje ku personalisht bëtë një paraqitje të mirë?
Të gjithë dhamë maksimumin, por kur humb ekipi, nuk është aspak mirë. Kemi pasur lojën nën kontroll dhe shumë raste, por nuk i shfrytëzuam ato dhe na iku ndeshja nga duart.

Trajneri i Kosovës U21, Rafet Prekazi ju kanë cilësuar si Lorik Cana i ri. Jeni gati të mbani këtë krahasim mbi shpinë?
Është një nder për këtë krahasim, por unë jam i ri dhe i përqendruar të bëj më të mirën. Të tjerat t’ia lëmë fushës.

Çfarë biseduat me Hysajn, pas golit të dytë të turqve?
Folëm pak, pasi duhet t’i kishim bërë faull Calhanoglusë dhe të mos e linim të avanconte. Me një faull, do shmangnim rrezikun.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency