Futboll

Itali, masakrohet me thikë arbitri 33-vjeçar

Një tragjedi e vërtetë ajo që ndodhi në Leçe, qytet në krahinën e Puglias, në jug të Italisë. Gjyqtari i futbollit, Daniele De Santis, 33 vjeç, u gjet i vdekur, së bashku me një grua, Eleonora Manta, 30 vjeçe. Banesa ku ndodhi ngjarja, në lagjen Rudiae, pranë stacionit të trenit, ishte në pronësi te Daniele Se Sanctis.

Dy viktimat dyshohet se u vranë me mjet prerës, thikë, por ende nuk dihet motivi që shtynë vrasësin apo vrasësit drejt këtë krimi makabër.

Sipas informacioneve fillestare, janë dëgjuar britma dhe pastaj disa dëshmitarë kanë parë një burrë duke u larguar me thikë në dorë.

De Santis ishte i njohur si arbitër futbolli. Ai ka vënë drejtësi në Lega Pro, ndërsa në vitin 2017 debutoi në Serinë B me rolin e zyrtarit të katërt në Pisa-Benevento.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency