Euro 2020

Itali-Turqi ndeshja hapëse e Euro 2020, Mancini: Nuk ndihemi favoritë!

Me hedhjen e shortit të Euro 2020 është zbuluar edhe ndeshja hapëse e këtij eventi madhor që do të zhvillohet verën e ardhshme në 12 shtete të ndryshme. Italia vendi i vetëm organizator që bën pjesë në grupin A do të ketë mundësinë të nisë Europianin me sfidën ndaj Turqisë që do të zhvillohet në stadiumin Olimpico të Romës. I intervistuar pas shortit trajneri i të kaltërve Roberto Mancini, nënvizoi se grupi A është një grup i ekulibruar dhe se italianët nuk ndihen favoritë, por duhet të vazhdojnë dhe të përmirësohen për të arritur gjëra të mëdha. Bashkë me Italinë në grupin A janë edhe Turqia, Zvicra dhe Uellsi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency