Euro 2020

Italia dhe Spanja për të siguruar kualifikimin, Danimarkë-Zvicër premton “shkëndija”

Kualifikueset e kampionatit europian vazhdojnë këtë të të shtunë me gruped D, F dhe J. 8 sfida në program, me 3 prej tyre që nuk duhen humbur për asnjë arsye. Në ekranin e Supersport do të transmetohen live tre ndeshjet më të forta të ditës dhe gjithçka do të nisë me duelin e grupit D mes Danimarkës dhe Zvicrës që do të transmetohet në orën 18:00. Aktualisht skandinavët pozicionohen të dytët në grup me 1 pikë më pak se helvetët që gjithashtu kanë zhvilluar një ndeshje më pak. Sfida e parë mes këtyre dy kombëtareve e zhvilluar në Zvicër ishte një spektakël më vete me Danimarkën që i rikuperoi tre gola Zvicrës nga minuta e 84-t deri në të 93-ën duke marrë një barazim shumë të vlefshëm. Në mbrëmje do të jetë radha e Italisë dhe Spanjës që mund të mbyllin edhe matematikisht çështjen e kualifikimit në Euro 2020. Të kaltrit presin Greqinë në Romë, me skuadrën e Mancinit që ka pikë të plota 18 pas 6 ndeshjesh dhe me një fitore ndaj helenëve do të ishte praktikisht e kualifikuar. Një tjetër ndeshje interesante e grupit J është edhe ajo mes Bosnje Hercegovinës dhe Finaldës, sfidë direkte për vendin e 2-të në grupin J. Në grupin F, Spanja me pikë të plota udhëton në transfertën norvegjeze aty ku me një fitore që do të ishte e 7-ta rresht për La Roja do të ishte një këmbë në fazën finale të Euro 2020.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency