Euro 2020

Italia humb pjesët, edhe Pellegrini jashtë Europianit!

Italia në telashe para startit të Euro 2020. Sfida e parë e Europianit ajo mes të kaltërve dhe Turqisë është shumë afër dhe trajneri Roberto Mancini nuk do të ketë në dispozicion një tjetër element të rëndësishëm të mesfushës. 1-herë kampionët e Europës do të presin skuadrën e Senol Gunes në “Olimpico” të Romës këtë të premte, me Roberto Mancinin që po merret me detajet e fundit para kësaj ndeshjeje.

Fillimisht mesfushori i Interit, Stefano Sensi, u detyrua të largohej nga skuadra për shkak të një lëndimi, dhe në vend të tij u grumbullua Matteo Pessina i Atalantës. Por problemet tek Italia nuk mbarojnë me kaq.

Për fat të keq dhe një tjetër mesfushor braktis grumbullimin e kombëtares dhe nuk do të jetë pjesë e Euro 2020, bëhet fjalë për mesfushorin e Romës Lorenzo Pellegrini.

24-vjeçari, i cili vuan nga problemet muskulore që pas derbit ndaj Lazios, 15 majin e shkuar, së fundmi iu nënshtrua disa testeve mjekësore të cilat përcaktuan fatin e tij që nuk do të jetë pjesë e Europianit, pasi problemet muskulore nuk mund të rikuperohen në kohë. Italia i ka bërë menjëherë kërkesë UEFA-s, për ta zëvendësuar Pellegrinin me mesfushorin e Fiorentinës, Gaetano Castrovilli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency