Rusi 2018

Italia me 3-5-2, luajnë Florenzi Jorginho dhe Gabbiadini, Bonucci me maskë

Ndryshojnë emrat, por jo rreshtimi i skuadrës në fushë. Lorenzo Insigne do ta nisë nga stoli ndeshjen e dytë play off ndaj Suedisë, që do të zhvillohet në orën 20:45, në “San Siro”. Ventura i beson sërish modulit 3-5-2, por me tre interpretues të rinj. Do të luajnë Florenzi, Jorginho dhe Gabbiadini, mbeten jashtë De Rossi, Verrati (i pezulluar) dhe Belotti. Në këtë sfidë mjaft delitake, “të kaltrit” duhet të shënojnë me cdo kusht për të shpresuar te pjesëmarrja në Botëror, madje për të shmangur shtesën, duhet fituar me dy gola diferencë.

Nuk ndryshon asgjë përsa i përket portës dhe mbrojtjes. Para Buffonit do të jenë Barzagli, Chiellini dhe Bonucci. Mbrojtësi i Milanit, për shkak të frakturës në hundë, do të  mbajë një maskë mbrojtëse.

 

 

Buffon

 

Barzagli                         Chiellini               Bonucci

 

Candreva             Florenzi      Jorginho               Parolo        Darmian

 

Gabbiadini                    Immobile

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency