Euro 2020

Italia nxjerr jashtë Belgjikën, Barella-Insigne e çojnë në gjysmëfinale!

Do diskutohet mes Italisë dhe Spanjës gjysmëfinalja e parë e Euro 2020. Në Allianz Arena në Munich Italia e Roberto Mancinit eliminoi një nga favoritet kryesore për t’i shkuar deri në fund këtij Europiani duke mposhtur 2-1 Belgjikën. Të kaltrit e çuan në 32 numrin e ndeshjeve pa humbje në një sfidë ku treguan të gjithë forcën e tyre që në fraksionin e parë. Fillimisht Italisë iu anulua një gol për pozicion jashtë loje të Bonuccit. Megjithatë Barella me një gol të bukur dhe Insigne me një perlë nga distanca i dhanë avantazhin e dyfishtë Italisë që në pjesën e parë, por në fundin e saj Doku fitoi një penallti të cilën e kthehu në gol Romelu Lukaku. Në pjesën e dytë Italia u mbrojt mirë ndërkohë që Belgjika nuk kishte forcë për të ndryshuar fatet e ndeshjes, dhe në fund festa ishte e gjitha për italianët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency