Premier League

Iu bllokua merkato nga FIFA, sinjale pozitive për Chelsea-n nga CAS

Në shtëpinë e Chelsea-t ka optimizëm për uljen e dënimit të marrë nga FIFA për bllokimin e merkatos për 2 sesione. Drejtuesit e Bluve të Londrës e kanë apeluar dënimin në komisionin e arbitrazhit sportiv në Lozanë dhe sinjalet për një ulje të dënimit me vetëm një sesion atë të verës së këtij viti që është shlyer nga Chelsea janë pozitive. Kjo për faktin se nga sa raportojnë mediat angleze drejtuesit e Chelsea-t kanë nisur kontaktet me agjentë të ndryshëm futbollistësh të cilët dëshirojnë t’i afrojnë në merkaton e janarit dhe për këtë ata me siguri kanë marrë sinjale pozitive nga CAS për uljen e dënimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency