Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Iu ofrua drejtimi i Brazilit, Portugalisë dhe më pas i SHBA-ve, Zidane i refuzon të treja!

Zinedine Zidane ka refuzuar ofertat për të drejtuar tre kombëtare të mëdha.

Mediet franceze raportojnë se Zidanes i është ofruar drejtimi i stolit të Brazilit, të Portugalisë dhe të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, megjithatë shtohet se ai i ka refuzuar të treja këto oferta.

Më tej shtohet se ish-trajneri i Real Madrid do të dëshironte ta niste një eksperiencë në drejtimin e kombëtareve me skuadrën e vendit të tij, por duket se do të presë për disa kohë, pasi Deschamps ka rinovuar kontratën me Francën deri në 2026-ën.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Futbollisti i kombëtares së Çekisë, Michal Sadilek nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjet e Euro 2024, dhe arsyeja është e pazakontë!...