Merkato

Ivan Morante talenti që po “çmend” Barçën dhe City-n

Ivan Morante është një nga talentet më të ndjekur në Spanjë dhe jo vetëm. Prej kohësh Barcelona e ka vëzhguar 19-vjeçarin i cili po impresionon me ekipin B të Villarreal ndërsa ka shkëlqyer edhe me Spanjën U20. Së fundmi është Manchester  City që është hedhur në sulm për fantazistin të cilit i skadon kontrata pas 6 muajsh dhe duke mos rinovuar ai mund të largohet për 6-7 mln euro. Një shumë të tillë Citizens janë gati ta paguajnë menjëherë pasi edhe Pep Guardiola ka dhënë “ok” për ta afruar fillimisht Moranten në ekipin e të rinjve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency