IPKO Superliga

Izair Emini largohet nga kampionët e Kosovës

Izair Emini nuk është më pjesë skuadrës kampione të Kosovës, Drita e Gjilanit. Pas një takimi mes kryesisë së klubit dhe sulmuesit nga Maqedonia e Veriut palët arritën konsensusin për mosvijimin e bashkëpunimit.

34-vjeçari iu bashkua “intelektualëve” një vit më parë nga Shkëndija e Tetovës e në fund të sezonit të parë në Kosovë arriti të shpallej kampion. Emini kishte kontratë edhe për sezonit që pritet të nisë së shpejti, por palët miqësisht vendosën të ndanin rrugët.

Drita në faqen e saj zyrtare e falënderon Eminin për kontributin e dhënë dhe i uron suksese në karrierën e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency